Mieszanki bakalii z bakeo.pl!

24 marca


Ostatnio odkryłam świetną stronę, na której można zamawiać mieszanki bakalii. Co ciekawe, nie jest to po prostu "zwykły sklep internetowy", w którym "wrzuca się" produkty do wirtualnego koszyka, ale pewnego rodzaju zabawa.

Żeby ją zacząć, najpierw oczywiście utworzyć sobie konto. Po rejestracji, w zakładce "Poznaj przekąski" można ocenić wszystkie z mieszanek za pomocą czterostopniowej skali. W zależności od ocen, produkty będą odpowiednio często losowane do zamówień. Jeżeli dany produkt ma się znaleźć w najbliższej paczce, można dodatkowo zaznaczyć dla niego opcję "Wyślij wkrótce". Wówczas produkt pojawi się w najbliższym zamówieniu, a wybór "Wyślij wkrótce" zostanie skasowany i dalej produkt ten będzie losowany według skali "NIE", "MOŻE", "CHĘTNIE" lub "BARDZO".Wybór oceny "NIE" powoduje, że produkt nie będzie pojawiał się w zamówieniach. 

Jednak istnieje możliwość, by tak oznaczony produkt wysłać do kogoś innego mimo tego, że osobiście za nim nie przepadamy (produktem oczywiście:) i na co dzień ma oznaczenie "NIE". Wtedy możemy jednorazowo zaznaczyć dla niego opcję "Wyślij wkrótce" i wysłać komuś, o kim wiemy, że może mu posmakować. Paczki ze swojego konta można wykorzystać w dowolny sposób -
ustawić sobie termin dostawy paczek na konkretny dzień roboczy (Paczki cykliczne) lub wyłączyć tę opcję i samemu decydować o wysyłce paczek za pomocą opcji "Paczki dodatkowe" w zakładce "Twoje zamówienia".

Zamówienia generują się zawsze dwa dni robocze przed planowaną wysyłką. W przypadku wyboru dostawy paczki w czwartki, zamówienie jest tworzone o godz. 3, w poniedziałek, a wysyłka jest w środę. Analogicznie w przypadku zamówień paczek dodatkowych. Jedyna różnica polega na tym, że paczkę dodatkową można zamówić do końca dnia roboczego - by zamówić paczkę na czwartek należy kliknąć do godz. 23.59 w poniedziałek. 

Do paczek jednorazowych można dodać życzenia i wysłać je jako prezent pod wskazany adres (życzenia są dodawane na specjalne wkładce). Adresami można zarządzać w zakładce "Adresy" i np. zdefiniować do pięciu adresatów, ale należy pamiętać, że paczki cykliczne zawsze wysyłane są na adres oznaczony jako "domyślny". Jeżeli korzystacie z opcji wysyłki paczek cyklicznych, ale wybieracie się na wakacje - w zakładce "Urlop" możecie zdefiniować okres w jakim będziecie niedostępni i paczki cykliczne nie będą wysyłane w tym okresie. A jeśli urlop spędzacie w Polsce... wystarczy tylko zmienić domyślny adres dostawy! Brzmi ciekawie, prawda? Ja już otrzymałam dwie takie paczki, teraz jeszcze mam jeden kupon do wykorzystania. :) Mieszanki są bardzo smaczne i świeże, a orzechy chrupiące. Na prawdę warto :) Firma istnieje od niedawna, dlatego pracuje nad wprowadzeniem nowych produktów i funkcjonalności w serwisie. Za miesiąc wybór na pewno będzie większy. Jak już wspomniałam, taką "paczkę ze smakiem" można również sprezentować bliskiej nam osobie. Albo podarować jej bon podarunkowy, dzięki któremu otrzyma określoną ilość paczek bakeo (wartość bonu określa ilość podarowanych paczek) albo też wybrać opcję wysłania indywidualnej paczki dla wskazanej osoby. Oprócz tego, w każdej paczce znajdziecie kod promocyjny, który mozecie podać swoim znajomym. W ten sposób zbieracie specjalne punkty, które możecie wymieniać na darmowe paczki. Świetny pomysł, czyż nie? :)

Do tej pory otrzymałam dwie paczki, czekam jeszcze na trzecią. Ich zawartość prezentują poniższe zdjęcia:Nazwy są przezabawne i świetnie pasują do mieszanek. Orzechy są świeże i chrupiące, a owoce miękkie, soczyste. Zdecydowanie dobrej jakości. Myślę, że warto się skusić!

You Might Also Like

3 komentarze

Follow me on FoodBlogs.com
JemyZdrowo.pl
FlyB - Kulinaria
blogi kulinarne
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów
rondel
mytaste.pl
Blogger Babes are Sophisticated Bloggers Seeking Simple Solutions and Support
Przesiane.pl
Wzorowy Katalog
Odszukaj.com - przepisy kulinarne
Tasty Query - recipes search engine
Katalog Smaków - Przepisy kulinarne na każdą okazję i wyszukiwarka przepisów

SM

blogi o zdrowiu

Subskrybuj